talsi_2013

Pirmajā ”Mini Floorball Cup” triumfē Talsu NSS/ADAX

leaf graphic

Ar aizraujošu finālspēli un čempionu noskaidrošanu vien pēcspēles metienos tika noslēgts pirmais florbola turnīrs ”Mini Floorball Cup”, kurā spēlētāji sacentās 3 pret 3 ar vārtsargiem. Par pirmajiem čempioniem kļuva komanda ”Talsu NSS/ADAX”, kas finālspēlē ar 4:3 pārspēja ”Baltezera Zelta Zirgus”.
Pirms pieaugušo grupas turnīra florbola laukumos devās jaunieši, kur 14 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja FK ”Rīga/Fastum”, finālā ar 6:5 pārspējot komandu ”Bolti”.
Kopumā pieaugušo grupā startēja 33 komandas, kas tika sadalītas 8 apakšgrupās. Pēc viena apļa turnīra tika noskaidrotas katras apakšgrupas 2 labākās komandas, kas turpināja cīņu izslēgšanas spēlēs. Jāpiebilst, ka starp turnīra dalībniekiem bija kā Latvijas virslīgas čempionāta spēlētāji, tā zemāku līgu pārstāvji un vienkārši sporta entuziasti, kuriem bija iespēja pārbaudīt savu varēšanu un spējas sacensties florbola spēles paveidā, kas tiek raksturots kā ļoti ātrs un tehnisks florbols. Vairāki turnīra dalībnieki tieši šos faktorus novērtēja visaugstāk, jo sacenšanās 3 pret 3 florbolā dod neatsveramu pieredzi un iemaņas pilnveidot sevi tradicionālajā florbolā, turklāt šī bija lieliska iespēja ikvienam atrasties vienā laukumā un cīnīties pret vairākiem prasmīgākajiem un labākajiem valsts florbolistiem.
Pirmajā turnīrā ”Mini Floorball Cup” triumfēja Talsu NSS/ADAX, kas finālspēlē vien ar pēcspēles metienu palīdzību pārspēja komandu ”Baltezera Zelta Zirgi”, kuras sastāvu veido Latvijas virslīgas čempionāta komandas ”Ķekava” florbolisti. Interesanti, ka talsinieki vien 2 sekundes pirms spēles pamatlaika beigām spēja izlīdzināt rezultātu un vēlāk bija veiksmīgāki pēcspēles metienos. Turnīra uzvarētāji tika sveikti ar čempionu kausu.
Turnīra dalībniekiem bija iespēja ne tikai piedalīties 3 pret 3 florbola turnīrā, bet arī bez maksas vērot turpat Rīgas OSC notiekošo Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēli starp Latvijas Universitāti un VEF Rīga. Kā bija novērojams, šo iespēju izmantoja liela daļa florbolistu, tai skaitā arī jauniešu grupas dalībnieki. Turnīra organizatori saka lielu paldies basketbola komandai ”Latvijas Universitāte” par sniegto iespēju.
Talsu NSS/ADAX sastāvs: Markuss Plūdums (GK), Mārtiņš Maķevics (C), Emīls Hartmanis, Deivids Barkovskis, Krišs Treimanis un Jānis Klestrovs.