talsi_2013

Mārtinš Maķevics: ”Šādi turnīri ir vajadzīgi”

Lai arī kopš aizvadītā Mini Floorball Cup turnīra pagājusi jau teju nedēļa, Jūsu uzmanībai piedāvājam pieaugušo grupas uzvarētāju komandas Talsu NSS/ADAX spēlētāja Mārtiņa Maķevica komentāru par aizvadīto turnīru. Jāpiezīmē, ka tieši Mārtiņš divas sekundes pirms finālcīņas pamatlaika beigām spēja izlīdzināt rezultātu, kam sekoja talsinieku triumfs pēcspēles metienu sērijā.

Kādas ir emocijas uzvarot šajā turnīrā?
Emocijas, protams, ir ļoti labas. Talsu florbolisti vienmēr mini florbola turnīros ir bijuši un būs zvēri! Varbūt mums sastāvs nebija tik meistarīgs, taču ar pirmajā vietā disciplīnu, neļaujot sevi viegli apvadīt, nesačkojot (neslinkojot, aut.) un cīnoties katrā epizodē var gūt lielus panākumus. Finālā ķekavieši visas spēles laikā tikai vienu reizi spēja izrauties izgājienā divatā pret vienu aizsargu, kad tika nogulēts viens spēlētājs, bet vairāk tik atklātu momentu pretiniekam nebija, kas arī ir veiksmīgās spēles pamatā.
Zināms, ka Jūsu komandas sastāvu veido virslīgas komandas Talsi/Triobet florbolisti. Vai Mini Floorball Cup turnīrā gūtās pozitīvās emocijas palīdzēs arī startam virslīgas čempionātā?
Es domāju, ka noteikti. Uzvaras vienmēr dod motivāciju turpināt trenēties un strādāt ar divtik lielu atdevi.
Kā komentē savu vārtu guvumu neilgi pirms pamatlaika izskaņas? Vai metiena izdarīšanas brīdī cerēji un bija pārliecība, ka bumbiņa ielidos vārtos?
Cer grūtnieces, vīri rīkojās (smejas). Vienkārši biju tur, kur jābūt, vārtu priekšā, sagaidīju iespēju un izmantoju to. Patīkami.
Kāds kopumā palicis iespaids par aizvadīto turnīru? Vai šajā svētdienā ziedotais laiks bijis lietderīgs?
Tas pavisam noteikti bija lietderīgs un pat vajadzīgs pasākums. Trīs pret trīs turnīrs dod ievērojamu ieguldījumu katra florbolista attīstībā, sevišķi bērniem – vairums spēles elementu sastāv no individuālas spēlētāju segšanas, apspēlēšanas viens pret viens, ātras piespēles un, protams, arī disciplīnas. Pozitīvi, ļoti.